09:13, 01 Лютого 2022

Школи Нововолинської громади переходять на дистанційне навчання

Відповідне рішення ухвалили члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у рамках засідання 31 січня.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Серед питань, які розглянули члени комісії, епідеміологічна ситуація щодо поширення захворюваності на коронавірус та стан вакцинації.

Як повідомила завідувачка Нововолинського відділення Володимир-Волинського районного відділу ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Ольга Барна, захворюваність у місті на коронавірус та ГРВІ зросла вдвічі. Великий відсоток хворих серед дітей.

Станом на сьогодні у ліцеях громади відсутні 40 % учнів, 12 класів на самоізоляції через ковід, повідомив начальник управління освіти Сергій Мороз.

Комісія ухвалила рішення – з 1 лютого загальноосвітні заклади переходять на дистанційне навчання. За шкільні парти діти повернуться 14 лютого.

Під час засідання обговорили стан готовності міста до підтоплень у весняний період. Комунальники готові оперативно відреагувати на надзвичайну ситуацію. ВУКГ періодично проводить перевірки зливових мереж та дощоприймачів, працівники КП “Нововолинськводоканалу” у разі необхідності нададуть додаткову техніку.

Також заслухали інформацію щодо безперебійного постачання електроенергії у Нововолинській центральній міській лікарні. Директор медзакладу Олег Шипелик повідомив, лікарня має два бензинових генератори, які здатні забезпечити електрикою реанімаційне та операційне відділення. Необхідно ще два – для роботи кисневої станції, яку доставлять уже цього місяця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: