14:54, 05 Лютого 2020

Щоб помститися лісовій охороні, чоловіки по-варварськи вирізали ліс на Волині

Аби перекрити місцеву дорогу та помститися лісовій охороні за вилучення краденої деревини лісопорушники вчинили акт вандалізму, вирізавши у лісі 11 дерев сосни.

Про це повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

За одну добу група осіб здійснила два факти самовільної порубки із кримінальними наслідками. Обидва встановлені працівниками державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Любомльське ЛГ».

Відбулося це у Головнянському лісництві, що в зоні діяльності підприємства.

Під час чергового рейду працівники групи оперативного реагування виявили самовільну порубку 5 дерев породи сосна та неподалік – групу осіб, яка намагалася вивезти крадену деревину. Розуміючи, що втекти з награбованим не вдасться, лісопорушники залишили навантажену підводу, переобладнану під фаркоп автомобіля, та покинули місце події до прибуття державної лісової охорони та поліції.

За цим фактом сума завданих збитків становить 22 тис. грн, за що вже передбачена кримінальна відповідальність.

Лісовій охороні вдалося сфотографувати номерні знаки автомобіля та упізнати одного з учасників злочинної групи. Це – мешканець с. Стара Гута, котрий же неодноразово потрапляв через подібні порушення у поле зору лісової охорони та поліції.

Поки лісова охорона спільно з правоохоронцями проводили слідчі дії, у сусідньому кварталі лісопорушники вночі зрізали ще 11 сосен. Причому здійснювали це варварським способом – з метою помститися та зашкодити оперативній роботі, перекривши місцеву дорогу, що сполучає села Стара Гута та Кукуріки Старовижівського р-ну.  Нашкодити насправді вдалося. Проте не лише лісовій охороні, а всім місцевим мешканцям, які вранці допомагали прибрати деревину з дороги, якою щодня їздять.

У цьому випадку збитки становлять понад 75 тис. грн. Це вже друга кримінальна справа за одну добу.

Судячи зі стилю виконання роботи та в результаті опитування місцевих жителів, не залишається сумнівів, що в обох випадках «працювали» одні й ті ж особи.

За обома фактами тривають слідчі дії.

Прилеглу територію цілодобово патрулюють працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Любомльське ЛГ».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: