13:37, 21 Грудня 2020

Що треба знати про шафу-купе*

З давніх часів шафи — це найзручніші меблі для зберігання речей. Нині найпопулярнішою є шафа-купе. Її можна легко адаптувати до будь-якого приміщення, а різноманітність та дизайн ідеально впишуться в інтер’єр вашого будинку і своєю функціональністю відповідатимуть вашим потребам.

Місце

У нових багатоповерхових будинках часто передбачають спеціальну нішу, яка є ідеальним місцем для шафи-купе. Якщо немає ніші, то шафу-купе можна встановити: у кутку (для цього знадобиться побудова однієї додаткової стінки корпусу), біля стіни, на горищі, під сходами.

Висоту та ширину шафи-купе можна легко адаптувати до існуючого простору. Коли ширина ніші не більше 1,5 м, встановлюється одні двері, якщо ширина більше 1,8 м — двоє дверей, а при набагато ширшій стіні рекомендують використовувати двері з трьох частин.

Стандарти

Для шаф-купе немає якихось одних стандартів, їх розмір і форма обмежуються лише простором та бюджетом. Однак рекомендацій варто дотримуватися. Рекомендована мінімальна глибина шафи — 70 см, оскільки 10 см займає система розсувних дверей, а 60 см — внутрішня частина.

Ширину дверей можна варіювати (якщо це дозволяють матеріали). Варто дотримуватися пропорцій довжини та ширини, щоб полегшити використання та менше зношувати деталі системи.

Система розсувних дверей

Ця система складається з профілів, роликів та наповнення. Профілі можуть бути виготовлені зі сталі або алюмінію. Сталеві профілі дешевші, але вони не підходять для шаф, які встановлюють у вологих приміщеннях, оскільки сталь іржавіє.

Алюмінієві профілі легші, тому вся конструкція дверей також неважка: це полегшить відкриття дверей, ролики матимуть менше навантаження, і з цієї причини вони прослужать довше. Такі профілі не бояться вологи, можна використовувати будь-яке наповнення.

Завдяки роликам, двері буде легко відкрити. Підшипники забезпечують тихе та бездоганне переміщення дверей.

Всередині шафи можна створити унікальний дизайн з урахуванням вашого індивідуального смаку.

Переваги розсувних дверей

– Займають набагато менше місця в порівнянні з тими, що відкриваються.

– Ідеально пристосовані до планування будинку.

– Безпечні для маленьких дітей, оскільки вони не будуть класти в розсувні двері пальці.

– Мають безліч варіантів дизайну з огляду на широкий вибір наповнення.

– Якісні механізми розсувних дверей довговічні.

– Шафу з розсувними дверима можна використовувати не тільки для одягу, але і для зберігання інших предметів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: