17:35, 01 Вересня 2022

Що таке КАСКО: зрозуміло про страхування*

Купівля машини — це завжди ще й купівля ризиків, які з нею пов’язані. Взимку на неї може приземлитися велика бурулька з даху, водій може невдало припаркуватися тощо. А збитки за це ляжуть на власника автівки. У такій ситуації допоможе КАСКО. Це страхування транспортного засобу, яким можна скористатися у разі його пошкодження чи викрадення. Перевагою КАСКО на авто є відшкодування потрібної суми навіть за умови пошкодження через власника.

5 програм КАСКО від компанії ARX: огляд

Страхова компанія arx.com.ua пропонує декілька варіантів отримання послуг КАСКО з різним набором додаткових бонусів. П’ять основних програм для відповідальних водіїв:

1. «Класік» — класичне покриття викрадення, ДТП, падіння предметів тощо з 50 % відшкодуванням заміни пошкоджених замків та інших деталей.

2. «КАСКО 5+» — недорогий, проте функціональний поліс з покриттям викрадення, ДТП та загибелі через стихійні лиха з можливістю страхування вітрового скла.

3. «Лайт» — оптимальний варіант, в якому ви можете обрати комбо з трьох випадків відшкодування.

4. «Смарт» — до класичного набору можна отримати знижку до 35 %, якщо ви вправний водій та правильно керуєте транспортним засобом.

5. «Все включено» — повноцінний перелік опцій та найширше покриття, що забезпечує ваш спокій за автомобіль.

Обирати варто ту програму, яка є для вас найбільш привабливою та зручною. Для правильного вибору можете проконсультуватися з фахівцями страхової компанії.

Страховий випадок: особливості

Якщо трапилася ситуація, яку можна вважати страховим випадком, водію треба зробити все, щоб врятувати авто або зменшити збитки. Потім викликати поліцію чи інші компетентні органи. Вони реєструють подію та оформлюють її. Далі треба виконувати всі дії, які прописані в договорі страхування.

Так, протягом 3-х днів після події треба повідомити страхову компанію. Огляд машини на СТО проводиться коштом компанії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: