18:03, 23 Серпня 2019

Що цікавого буде на фестивалі «Князівський бенкет» у Луцьку

25 серпня, вже вчетверте, у Луцьку дзвенітиме підковами, мечами і кубками, співатиме, танцюватиме і блазнюватиме, смакуватиме, цвістиме і пахнутиме фестиваль середньовічного духу «Князівський бенкет».

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Захід перенесе відвідувачів в історичну епоху середньовіччя древнього Лучеська на Стиру. Основоположною подією фестивалю є з’їзд європейських монархів 1429 року, коли до Луцька для дипломатичних переговорів прибули королі, монархи, імператори та інші поважні гості з усієї Європи. Після проведення цього заходу наше місто було нанесене на усі європейські карти, а слава про з’їзд збереглась у віках!

Фестиваль  присвячений 590-ій річниці цієї події.

Як повідомляє Луцька міська рада, його організатори докладають максимум зусиль аби захід був цікавим і пізнавальним для людей різних вікових груп та інтересів, щоб «Князівський бенкет» став справжнім родинним, сімейним, міським святом!

Гості фестивалю матимуть змогу поринути у середньовіччя: ознайомитись з буденним і святковим життям міщан і князівського двору, лицарськими боями, забавами, майстер-класами традиційних ремесел та кухнею часів середньовіччя.

“Кожен новий фестиваль готує для відвідувачів цікаві й несподівані сюрпризи. Не буде виключенням і цьогорічний. Як завжди, тихенько заглянемо у шпаринку за лаштунки фестивалю.

А там…кравці роблять останній шов на новому вбранні Князя, готують святкові плаття чарівні панночки, начищають до блиску обладунки перед турніром найвідважніші бійці луцької «Айна Бери», прислухаючись чи не чути часом дзвону підков коней лицарів Ордену Паладинів та кінного театру «Каретний двір». Проводять останні репетиції музичні гурти «Бурдони Черна», «Аколлада», «Вервечка», «Kings & Beggars» з танцюристами з «Бельтайну». Придворні вчені дами й мужі дописують останні рядки пізнавальних наукових лекцій.  Вчать ролі актори театру «ГаРмИдЕр» і студії «Догори дригом». Пакують найкращий крам поважні купці й вмілі ремісники, вирушаючи на святковий ярмарок. Варять свіже пиво монахи, пасічники наливають у бочки запашний мед. А у далекому Мінську закінчують вкладати валізи артисти гурту «PAWA» аби вирушити в дорогу до Луцька, де вони вперше проведуть для гостей князя Вітовта Середньовічну дискотеку”, — інформує Луцька міська рада.

“Незабутні враження, приємні емоції, цікаві призи гарантовані. А що ще треба, аби гарно провести час з родиною чи друзями? Не пропустіть цю яскраву та видовищну подію. Приходьте всі. Тут буде Луцько”, — запрошують на фестиваль усіх охочих.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: