14:02, 18 Липня 2020

Що буде на місці понад 30 демонтованих гаражів у Луцьку

Ще декілька років тому, прибудинкова територія багатоквартирного житлового будинку на вулиці Митрополита Андрея Шептицького, 30 була заставлена незаконними та іржавими гаражами, яких нараховувалось там аж 38 об’єктів.

Про це повідомляє у «Фейсбук» департамент муніципальної варти Луцької міськради.

Частина власників цих гаражів мешкала в інших районах міста, а дехто навіть не в Луцьку. Багато гаражів використовувалось як місце для збору різних непотрібних речей.

В 2016-2017 роках департамент муніципальної варти згідно рішення виконавчого комітету від 15.06.2016 №347-11 «Про демонтаж металевих конструкцій на вул. Митрополита Андрея Шептицького, 30» забезпечив демонтаж вказаних гаражів. 14 липня цього року демонтували останній гараж, який там залишався. Його власник мав пільги на виготовлення документів, проте узаконити гараж так і не зміг.

Багато хто з мешканців тоді ставив часте питання «а що буде на місці гаражів?». Відповідь – капітально відремонтована, сучасна прибудинкова територія з тротуарами, паркувальними місцями для автомобілів, зеленими зонами, ігровими майданчиками.

В липні цього року департамент ЖКГ Луцької міської ради розпочав роботи на прибудинкових територіях будинків на вул. Митрополита Андрея Шептицького 30, 32, 34, Відродження, 5, Декабристів, 31.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: