20:49, 31 Липня 2023

Ще у двох громадах Волині працюватимуть вихователі безпеки

В рамках пілотного проекту на Волині з’являться вихователі безпеки ще у двох громадах – Ківерцівській та Сошичненській.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Поліцейські провели робочу зустріч в ГУНП у Волинській області з головами територіальних громад Ігорем Волосюком та Олександром Ковальчуком, заступником начальника ДСНС у Волинській області Костянтином Романчуком та начальницею Управління освіти та науки Волинської ОДА Наталією Матвіюк. Під час зустрічі Сторони обговорили важливість таких ініціатив та узгодили подальшу взаємодію.

Відсьогодні, згідно підписаного меморандуму про співпрацю, розпочали навчання спеціалістів з безпеки, які незабаром виконуватимуть свої обов’язки у двох територіальних громадах на Волині.

Нагадаємо, що спеціаліст з безпеки – це людина, яка на засадах партнерства має налагодити комунікацію у громаді між закладом освіти та органами батьківського самоврядування, працівниками закладу, правоохоронними органами, рятувальниками, громадськими організаціями, місцевою владою, щоб сприяти створенню безпечного освітнього середовища для учнів, батьків та вчителів.

Варто також зауважити, що спеціаліст з безпеки не є працівником закладу освіти – це працівник саме територіальної громади, підзвітний її керівнику та місцевій громаді.

На сьогоднішній день на території України у проекті беруть участь 80 територіальних громад з 21 області. На території Волині тепер шість таких громад.

“Дякуємо усім, хто приймає участь у таких важливих проектах та робить свій вклад у створення для дітей безпечних умов для здобуття освіти”, – зазначив заступник начальника Віталій Ковальчук.

“Мета проекту – посилення безпеки дітей в освітньому середовищі. В умовах дії воєнного стану для нас надважлива безпека наших дітей під час освітнього процесу. Спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі будуть знаходитись в закладах загальної середньої освіти та працюватимуть над впровадження передового досвіду та інноваційних технік в організації безпеки учасників освітнього процесу, підвищенням рівня захищеності дітей, протидії вчиненню правопорушень дітьми та стосовно них, створенням безпечної інфраструктури на прилеглій до шкіл території та іншим”, – повідомила начальниця ювенальної превенції Інна Остапович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: