09:35, 19 Липня 2018

Шацькі бізнесмени не дотримуються касової дисципліни

У ході фактичних перевірок в зоні Шацьких озер встановили порушення касової дисципліни місцевими підприємцями.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Представники бізнесу, котрі здійснюють реалізацію товарів та послуг у зоні Шацьких озер на Волині, допускають порушення касової дисципліни, – акцентує увагу  ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, всі 28 фактичних перевірок на предмет дотримання вимог закону щодо реєстрації розрахункових операцій в курортній зоні виявилися результативними, – інформує відділ фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Волинській області.

За допущені порушення при реалізації товарів 26 суб’єктам підприємництва нараховано 136,7 тисячі гривень штрафних санкцій.

Щоб уникнути штрафів представники бізнесу повинні дотримуватися вимог у сфері реєстрації розрахункових операцій. Касова дисципліна – обов’язковий елемент здійснення господарської діяльності у разі реалізації товарів, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Туристам та відпочиваючим теж варто бути уважними до пропонованої продавцями продукції. Лише за наявності фіскальних документів покупець товару може звернутися за допомогою у Держпродспоживслужбу, якщо придбана ним продукція сумнівної якості.

Нелегальний товар, проданий з порушенням проведення готівкових розрахунків, особливо підакцизної групи, може перебувати в обігу незаконно, а тому – становити серйозну загрозу життю і здоров’ю громадян, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Враховуючи велику кількість туристів та відпочиваючих у курортно-санаторних зонах Волині фіскали з 10 червня проводять фактичні перевірки у місцях масового відпочинку громадян, зокрема в зоні Шацьких озер.

Як свідчить практика минулих років, комплекс контрольно-перевірочних заходів та роз’яснювальна робота спонукають підприємців не порушувати закон, а забезпечити належну реєстрацію розрахункових операцій, – констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: