12:13, 11 Вересня 2018

Сезон відпусток-2018: скільки і яким транспортом подорожували волиняни

Волиняни активно подорожували у сезон літніх відпусток. Про це свідчить статистика: тільки залізничних квитків у “ПриватБанку” придбали понад 35 тисяч.

Про це повідомили у прес-службі банку.

Завершився сезон літнього відпочинку. Школярі і студенти пішли на навчання, дорослі – на роботу. І усі ще довго будуть ділитися враженнями від відпусток. А статистика продажу квитків свідчить, що вражень у волинян – чимало.

Так, упродовж травня-серпня жителі області придбали у каналах “ПриватБанку” 35 256 залізничних квитків. Для порівняння: протягом цілого минулого року волиняни придбали у “ПриватБанку” 75 тисяч залізничних квитків.

Окрім того,  з травня по серпень волиняни купили 1092 проїздні документи на автобусні маршрути.

Попри те, що на Волині немає аеропорту, жителі області купували у “ПриватБанку” також авіаквитки. За чотири місяці відпусткового сезону через канали банку волиняни придбали 469 квитків на літак.

Нагадаємо, що проїздні документи можна придбати у терміналі самообслуговування ПриватБанку, через Інтернет-банк “Приват24” або на сайті bilet.pb.ua. Окрім того, квитки можна купити у будь-якому відділенні “ПриватБанку” на Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: