22:05, 23 Липня 2018

Сестра Сенцова заявляє, що він – при смерті

Український режисер і політв’язень в РФ Олег Сенцов, який оголосив голодування більше двох місяців тому, знаходиться в передсмертному стані.

Про це виданню “Independent” розповіла його двоюрідна сестра Наталія Каплан, – пише “Укрінформ”.

«Ми не знаємо, як довго він протримається, але нам сказали, що він знаходиться в передсмертному стані. Це диво, що він так довго протримався”, – сказала Наталія.

Два тижні тому Каплан відвідувала брата у в’язниці. За її словами, він втратив більше 15 кг з початку голодовки.

Приблизно тиждень тому Сенцов був переведений у відділення інтенсивної терапії після серцевого нападу. Ніхто не знає точно, коли це сталося, оскільки Сенцов знаходиться в інформаційній ізоляції.

По словах Каплан, Олег погодився прийняти дві-три ложки поживної суміші, щоб підтримати серце, проте «після 68 днів голоду йому треба значно більше».

Як відомо, український режисер Олег Сенцов, заарештований в травні 2014 року за невизнання нелегальної окупації Криму, оголосив голодовку 14 травня.

Всього в Росії та анексованому Криму утримують близько 70 українських політв’язнів, серед них і журналіст Укрінформу Роман Сущенко, якого в РФ засудили до 12 років колонії строгого режиму нібито за шпигунство.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: