14:57, 07 Жовтня 2020

Сервісні центри МВС Волині розпочали видачу нових номерних знаків для електрокарів

 З кожним роком в Україні стрімко зростає реєстрація електромобілів. Станом на сьогодні на Волині кількість власників електрокарів становить — 284.

Про це розповідає начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС Григорій Бахал.

Тепер для таких ТЗ передбачили спеціальні номерні знаки. Вони відрізняються не тільки зеленим кольором, але й літерацією (латинський алфавіт).

ZE — одна із літеросполук, що позначає серію для електрокарів, або ж серії: TV,TW,TY,TZ — для таксі з електричним двигуном. Відтепер електричний транспорт зможе паркуватися на спеціально відведених машиномісцях.  Також зможе користуватися перевагами дорожніх знаків «Для електромобілів», «Крім електромобілів», «Станція зарядки електромобілів».

Крім того, ці номерні знаки, хоч і «зелені», все ж будуть розпізнаватися навіть камерами, що працюють в чорно-білому режимі.

“Тим, хто хоче зареєструвати такий транспорт, треба знати, що процедура реєстрації не відрізняється від традиційної, варіюється лише сума оплати даної послуги в залежності від категорії транспортного засобу (легкові, вантажні чи мототранспорт) і країни виробника”, — зазначив керівник.

Отримати додаткову інформацію та проконсультуватися можна за телефоном (0332)-74-91-15 або в повідомленнях на “Фейсбук”-сторінці Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Волинській області. Дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті vol.hsc.gov.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: