18:05, 24 Грудня 2021

Сервіс Liki24.com запустив безплатну онлайн-консультацію фармацевтів щодо підбору і вживання ліків

На деякий сайтах мережевих аптек наразі можливо проконсультуватися з фармацевтом. Але не завжди можливо дочекатися з’єднання з оператором. Нещодавно проєкт Liki24.com також запровадив послугу онлайн-консультації з фармацевтом. Середній час очікування з’єднання складає 30 секунд, а бесіда ведеться з живою людиною, а не роботом чи автовідповідачем.

Як нещодавно писали ITC.ua, сервіс Liki24.com запустив нову послугу — безплатну онлайн-консультацію фармацевтів. Це дозволить відвідувачам сайту зекономити час при відвідуванні аптек та отримати консультацію не виходячи з дому.

Як зазначає керівництво сервісу Liki24.com, в умовах пандемії COVID-19 перехід в онлайн є посильним вкладом у боротьбу з поширенням ковіду та інших сезонних хвороб. До того ж консультації фармацевтів допомагають уникнути певних типових помилок під час лікування.

Коли потрібна онлайн-консультація спеціаліста?

Допомога фармацевта буде корисною у таких випадках, як:

– замовлення ліків першої необхідності;

– уточнення дозування, правил вживання та/або зберігання препаратів;

– перевірка можливості одночасного вживання декількох медичних засобів;

– пошук ефективних аналогів та інших.

Також онлайн-допомога спеціаліста може бути корисною в тих випадках, коли клієнт має загальне питання, що не потребує огляду лікаря та його індивідуальної консультації.

ВАЖЛИВО: онлайн-фармацевт не може знати ваших індивідуальних особливостей та протипоказань, тож пам’ятайте про це під час консультації.

Наразі отримати допомогу можливо з 9:00 до 21:00. Діалог відбувається зі спеціалістом, а не чат-ботом. У найближчих планах компанії — надавати онлайн-консультації фармацевтів цілодобово.

Нагадаємо, що Liki24.com — це український стартап, що поєднує в собі функції агрегатору, маркетплейсу та сервісу доставки ліків. Наразі у базі сервісу понад 5 тисяч аптек майже в усіх містах країни, а замовити доставку кур’єром або поштою можна у понад 25 тисяч населених пунктів. У містах-мільйонниках також діє експрес-доставка: отримати замовлення додому можна протягом 30 хвилин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: