18:14, 04 Серпня 2018

Сергій Іванов закликав «бандерштатівців» позбутись компромісності в плані вибору політиків

Сьогодні, 4 серпня, на фестивалі українського духу виступив Сергій Іванов журналіст, ведучий популярного політичного шоу “Право на владу”.

“Совковий спадок, травма від якої ми ще не оклигали, – такими словами Сергій розпочав свій виступ. – Доволі рано усвідомив що совок немає право на існування… Складно пояснити чим саме тобі не подобається гі*но”.

Сергій спеціально підготував друковану історію свого усвідомлення, що радянська система потребує негайних змін, використовуючи трішки лайливих слів.

Розповів, як в 15 його з другом побили в авто міліціянти через значок з буквою “А”. Символ анархії “мєнти” назвали фашистським знаком і його били дуже боляче та довго.

Не називаючи, прізвищ він каже, що його дратують типові совкові політики, риторика яких також совкова. Скаженіє, коли держава реставрує совкове.

“1 травня і 9 травня – шо це?, – запитує зі сцени. – Перерізані червоні стрічки. Поступись, бо вона дівчина. Три тюльпана на 8-ме березня. Слухай, а в тебе батько в прокуратурі ще працює?”.

Сергій розповів що “поліз в тєлік” через аудиторію. У політичних собачих боях на екрані вважає себе бульдогом. Згадав, як їхав вперше на роботу в Київ, то читав про перших політичних персон перед співбесідою, бо він їх не знав. Мовляв, коли люди знають, що політики є, але не знають хто вони, зачасту говорить про те, що в країні все добре. До прикладу  в Америці люди знають свого сенатора і епатажні політики швидко зникають.

Іванов вважає,  що виїзд молоді закордон – це не є погано адже великий відсоток повертається, з новими знаннями і зачасту відкривають свою справу, інколи абсолютно нову для нашої країни. Каже, що велика трагедія існування людей які навіть не виїжають зі свого регіону. Користь від міграційних процесів більша ніж шкода, адже від цього є розвиток.

Не вірить що політика може принести щось нормальне в економічну складову держави. Поки політикум України приносить  та приреченість. Говорить, що Майдан ідеальний мав би дати вихід людської люті. В ідеалі майдан мав би закінчитися шибеницями бо революція "це не Руслана з гімном". При революції не має бути прохань, мають бути дії. Каже, що може здатися жорстоким проте на прикладі країн зі сталою демократією видно що криваві революції в майбутньому діють як запобіжник. Мовляв, якщо ти щось недолікував, то твоє захворювання тебе знищить. Сергій закликав слухачів позбутись компромісності в плані вибору політиків. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: