08:15, 11 листопада 2023

Сенатор США закликав розслідувати дії журналістів, які працювали з ХАМАС

Сенатор-республіканець Том Коттон, який входить до складу Юридичного комітету верхньої палати, закликав генпрокурора країни розслідувати дії репортерів, найнятих провідними американськими ЗМІ, які взаємодіяли з ХАМАС під час теракту 7 жовтня.

Про це йдеться у відкритому листі, розміщеному законодавцем у п’ятницю в мережі Х, — передає “Укрінформ”.

«Я пишу стосовно повідомлень про те, що так звані «журналісти», найняті Associated Press, CNN, New York Times і Reuters, супроводжували терористів ХАМАС в Ізраїлі під час теракту 7 жовтня. Ці особи майже напевно знали про атаку заздалегідь і навіть брали участь, супроводжуючи терористів ХАМАС під час атаки та знімаючи жахливі дії», — наголосив американський сенатор.

За його словами, принаймні в одному випадку одна з осіб, пов’язаних із названими американськими медіа, «навіть зробила селфі, коли його цілував у щоку лідер ХАМАС, який допоміг організувати напад».

Коттон зауважив, що це можна розцінювати як надання матеріальної підтримки або допомоги терористичній організації ХАМАС, що кваліфікується як федеральний злочин.

«Міністерство юстиції має негайно розпочати розслідування в контексті нацбезпеки щодо цих чотирьох ЗМІ, аби визначити, чи скоїли вони чи їхнє керівництво федеральні злочини, підтримавши терористів ХАМАС», — зауважив сенатор.

Як повідомлялося, на території сектору Гази працювали представники різних ЗМІ, в тому числі американських. Причому, для роботи в цьому регіоні журналісти мали отримувати обов’язкову згоду та акредитацію керівництва ХАМАС.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: