22:16, 18 Квітня 2025

СБУ закликає українців на Великдень бути пильними через можливі ворожі теракти

Служба безпеки України попереджає про небезпеку російських провокацій та терактів під час Великодня і закликає громадян бути пильними й дотримуватися заходів безпеки.

Про це повідомляють на веб-сайті СБУ.

СБУ продовжує системно викривати спроби росіян із розхитування суспільно-політичної обстановки всередині України.

«Для реалізації злочинних намірів окупанти використовують великий арсенал заходів підривної діяльності. Серед іншого, поплічники російських спецслужб створюють штучні конфліктні ситуації між представниками різних конфесій та релігійних громад», – ідеться у повідомленні.

Крім цього, загарбники продовжують підступно залучати своїх агентів для підготовки терактів та коригування повітряних атак по цивільній інфраструктурі України.

«Здебільшого мішенню ворога стають місця масового перебування людей, де б вони не знаходились – на центральній вулиці міста або у дворі житлового масиву», – зауважили в СБУ.

СБУ закликає громадян напередодні та у період відзначення Великодня: обмежити відвідування масових заходів; не піддаватися на можливі провокації чи підбурювання до незаконних дій; дотримуватися комендантської години; не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а під час неї перебувати в укриттях; повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації чи становити потенційну загрозу.

В СБУ нагадали, що працює спеціальна гаряча лінія 0-800-501-482 та електронна пошта: callcenter@ssu.gov.ua.

«Крім того, якщо вас намагаються завербувати для підпалу авто ЗСУ, адмінбудівель, організації теракту чи мінування – ви можете повідомити про це в чат-бот СБУ «Спали ФСБешника» – t.me/spaly_fsb_bot», – підкреслили в СБУ.

Надана інформація є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: