15:51, 07 Березня 2019

Савченку подарували копію Томоса

Копію Томосу про автокефалію української церкви вручив митрополит Луцький і Волинський владика Михаїл під час засідання колегії облдержадміністрації, що відбулося сьогодні, 7 березня 2019 року.

Про це йдеться на сторінці голови Волинської ОДА Олександра Савченка у “Фейсбук”.

“Дякую за сприяння у цьому питання, тому що це тема не лише української церкви, не лише православ’я. Це стосується усіх нас, адже це, фактично, друге визнання незалежності нашої держави і стосується усіх релігій. Завдячуючи владі ми досягнули власної мети. Тож нехай це залишиться на пам’ять”, — сказав владика Михаїл.

Своєю чергою, голова облдержадміністрації Олександр Савченко подякував за такий неочікуваний подарунок та відзначив, що завдяки владиці Михаїлу, завдяки Президенту України та українського народу – Волинь перебуває сьогодні в стані активного отримання усіх повноважень, наданих Томосом.

“На сьогодні ми уже твердо можемо видати 101 статут громадам. Ми дійсно не просто перші, а рухаємося з великим відривом. І запевняю, що усе в нас йде у відповідності із законом, мораллю та духовними цінностями”, — відзначив Олександр Ілліч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: