19:51, 02 Серпня 2018

Савченко провів термінову нараду у притулку в Рожищі

Олександр Савченко провів нараду у дитбудинку, що у Рожищі. 

Про це повідомляють на сторінці голови Волинської ОДА у “Фейсбук”.

З метою належного реагування на повідомлення представників регіонального Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова про випадки побиття та сексуального домагання до вихованців комунального закладу обласної ради «Притулок для дітей служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації», що знаходиться у м. Рожище, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко негайно виїхав на місце події та провів термінову оперативну нараду у виховному закладі за участю керівництва служб обласної адміністрації та Рожищенської райдержадміністрації, Головного управління національної поліції у Волинській області, представників обласної прокуратури, начальника обласного управління служби у справах дітей, керівництва Управління ювенальної превенції Нацполіції України та інших посадовців. 

Під час наради прийняли рішення про звернення до Волинської обласної ради про відсторонення від виконання обов’язків директора навчального закладу Леоніда Матвійчука, а також негайне порушення кримінальної справи й внесення її до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Окрім того, дали відповідні доручення Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації вжити необхідних заходів з надання медичної та психологічної допомоги постраждалим дітям. 

Службі у справах дітей обласної адміністрації доручили безпосередньо брати участь в управлінні закладом на час з’ясування обставин та забезпечити цілодобове чергування робочих груп з числа представників обласної та районної адміністрацій, управління ювенальної превенції Нацполіції та інших спеціалістів для цілодобового контролю, надання допомоги дітям та унеможливлення доступу до них стороннім особам.

Також провели консультації з омбудсменом – Людмилою Денісовою, першим заступником Міністра внутрішніх справ Сергієм Яровим та Уповноваженим Президента України з прав людини Миколою Кулебою

Ситуація знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації Олександра Савченка.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що вихованці дитячого притулку на Волині заявили про сексуальні домагання і побиття. Пізніше стало відомо, що волинські прокурори з’ясовують, чи застосовували насильство до дітей у притулку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: