21:06, 10 Січня 2019

Савченко пояснив, навіщо збирали людей по районах для зустрічі з Президентом

Голова Волинської ОДА пояснив, навіщо дав доручення збирати по районах людей для зустрічі із Президентом України Петром Порошенком. 

Доручення з’явилося на днях в просторах інтернету. У ньому був прописаний докладний сценарій можливого візиту Президента до Луцька. Зокрема, Савченко доручив сформувати списки осіб із числа місцевої культурної та політичної еліти, учасників АТО, депутатів місцевих рад для участі у зустрічі з Президентом України.

Інтернет-видання «Волинь Online» звернулося до голови ОДА, аби той прокоментував, чи справжній цей документ.

Як пояснив нам Олександр Савченко, в ОДА, отримавши неофіційну інформацію про можливий приїзд до західних областей України Президента, намагалися спрацювати на випередження та обумовити всі можливі маршрути.

«Є Закон України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб – ми діємо відповідно до нього. Окрім того, 11 січня далеко заздалегідь було заплановане проведення обласного фольклорного свята «Три празники в гості». Знаю з досвіду, що такі святково-обрядові дійства, на жаль, лучани не відвідують масово. Для прикладу, коли ми проводили перший в Україні фестиваль повстанської пісні на Театральному майдані, то майже нікого, окрім знаних представників патріотичних організацій, не було. Тому на такі свята ми традиційно привозимо представників районів. Як правило, охочих людей, працівників культури. І вони із задоволенням приїжджають. Для того, щоб ефективно організувати роботу, було видане відповідне доручення, яке дозволяло синхронізувати проведення фольклорних та безпекових заходів, що практично могли співпадати по часу та місцях проведення», — зазначив Олександр Савченко. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: