12:07, 15 Травня 2019

Савченко поділився спогадами про дитинство доньки: як купав її та як не давав спати пару днів

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко поділився спогадами про дитинство дочки Надії, якій сьогодні, 15 травня, виповнюється 22 роки. 

Про це він написав на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Моя сім`я стала для мене надійним тилом.  Вже 22 роки мої дівчата терплять мій жорсткий характер та відданість роботі. Після одруження з Іриною у нас не те, що медового місяця – медового вікенду не було. Через роботу я був практично невиїзний. Відпустка у мене могла бути лише в липні-серпні, коли Президент та Парламент могли бути на канікулах.

Одного разу, пам`ятаю, відправив дочку Надію з дружиною в санаторій в Євпаторію. І приїхав до них днів на десять. А потім якось у Трускавець поїхали, але мене звідти відкликали на роботу, бо стався масштабний теракт. Коли вже дочка виросла – з дружиною вдалося трохи відпочивати. Пам`ятаю, в Східницю їздили, там зимою дуже красиво. 

Донька Надія народилася в кінці 1996. До року завжди її сам купав, особисто. Працював у Києві, і старався робити це щовечора — рівно о 20:00. Я приїжджав, дружина мені все готувала – кип`ячену воду, настояну на шавлії, любистку, ромашці. Для чого купав сам? Я понижав щодня температуру, таким чином загартовував. 

А ще я дуже «лагідний» батько. Коли доня переплутала день і ніч – я повиганяв всіх з квартири і не давав їй спати декілька днів, тоді вона знову почала спати вночі. При мені Надю ніхто не заколисував. Вона засинала в колясці під музику Джо Дассена і спала всю ніч з 8-ми вечора до 8-ми ранку, не прокидаючись. Єдине, що я чітко знав по графіку коли треба міняти памперси, практично з точністю до десяти хвилин. Дитина спить – розмотав, переодягнув, замотав. Цим я займався три місяці відпустки, яку мені дали в зв`язку з народженням Наді.

Донька характером вдалася у мене. Сьогодні їй вже 22 роки. І, що цікаво, її день народження – це фактично єдиний день у році, коли збиралася вся родина і я з ними був. 

Є гарне українське прислів’я про те, що одну гілочку переламати легко, а ось коли вони зібрані в пучок — важче. Ось так і з сім’єю. Разом куди легше протистояти життєвим негараздам, знаходити виходи, боротися. Тож сьогодні, в День сім’ї, прийміть найщиріші побажання миру та злагоди. Нехай і у вашій родині завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!”, — йдеться у дописі. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: