08:25, 01 Серпня 2018

Самоврядців Волині кличуть повчитися стандартів доброчесності

Представники органів місцевого самоврядування можуть повчитися, як не потрапити в халепу через конфлікт інтересів. Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує депутатів місцевих рад, міських, селищних, сільських голів, службовців місцевого самоврядування пройти безкоштовний он-лайн  курс «Конфлікт інтересів – треба знати!», створений за підтримки Програми розвитку ООН в Україні спільно з громадським проектом масових відкритих он-лайн курсів «Прометеус».

Про це повідомляє офіс реформ при Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Курс розрахований на підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції».

Курс «Конфлікт інтересів – треба знати!» вже пройшли 13 тисяч слухачів, 40 % із яких отримали сертифікати, – йдеться на сайті Асоціації міст України.

Курс доступний на платформі «Прометеус» цілодобово, викладачі постійно беруть участь в обговореннях, що відбуваються на платформі. Щоб пройти курс потрібно зайти на платформу курсу та зареєструватися. Він допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Курс «Конфлікт інтересів – треба знати!» став можливим завдяки підтримці Програми розвитку ООН в Україні у рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: