09:12, 04 Травня 2022

«Сади Перемоги»: волиняни і переселенці заклали фруктовий сад

До спільної ініціативи обласної ради, Луцької райради, Олицької, Цуманської громад та обласного еколого-натуралістичного центру долучилися і понад 60 дорослих і дітей  зі східних та південних регіонів України, які нині мешкають на Волині.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Участь в акції «Сади Перемоги» також взяли голова обласної ради Григорій Недопад, очільник Луцької райради Олександр Омельчук, заступник керуючого справами апарату облради, депутат облради Юрій Ройко, а також депутатки обласної ради Оксана Філіпчук та Ольга Омелько.

Так, гуртом поблизу Олицького дошкільного закладу було висаджено алею із трьох десятків фруктових та декоративних дерев. Юна харків’янка Юля разом з очільником Волиньради посадила перше в своєму житті дерево – сумаха пухнастого.

«Хотів би, щоб цю ініціативу підтримали й інші наші громади. Це – наша практична і символічна відповідь на руйнування і продовольчу кризу, яку чинить окупант. А ще – розрада від психологічного тиску війни. Зрештою, наші гості мають чудову нагоду залишили свій слід в історії Волині», – зазначив Григорій Недопад.

Для переселенців також організували екскурсію замком Радзівілів, Колегіальним костелом Святої Трійці та костелом святих Петра і Павла. А близько трьох десятків дітлахів отримали у подарунок цікаві розваги. За сприяння обласних комунальних закладів: Центру позашкільної освіти та еколого-натуралістичного центру малеча мала змогу дізнатись багато нового та цікавого під час пізнавальних майстер-класів природничого та естетичного спрямування. Діти також здійснили космічну мандрівку за посередництвом пересувного планетарію.

Окрім того, центру, де мешкають вимушені біженці, передали речі першої необхідності та солодощі для малечі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: