14:09, 31 Жовтня 2021

Рибпатрульні передали до Луцького зоопарку майже 70 кілограмів «браконьєрської» риби

29 жовтня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля передали 68 кілограмів водних біоресурсів до Луцького зоопарку. На корм тваринам віддали 32 кілограмів риби, конфіскованої у порушників природоохоронного законодавства, та 36 кілограмів — вилученої згідно з актами безгосподарського майна на водних об’єктах області у період з травня по вересень 2021 року.

Про це інформують у прес-службі Волинського рибоохоронного патруля.

«Вилучені у порушників водні біоресурси зберігаються на складі Управління. Відповідно до рішень районних судів про конфіскацію водних біоресурсів, комісією приймається рішення щодо безоплатної передачі риби на корм тваринам у вигляді благодійної допомоги. У цьому випадку риба передається комунальному підприємству Луцький зоопарк», — розповів керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Волинський рибоохоронний патруль вже не вперше проводить аналогічні заходи. Так, 28 квітня 2021 року до міського звіринця передали 90 кг риби. В Управлінні сподіваються, що подібні ініціативи допоможуть працівникам зоопарку полегшити утримання мешканців звіринця.

Довідкова інформація:

За вилов риби забороненими знаряддями лову на порушника чекає адміністративна відповідальність за ч. 4 ст.85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), а саме накладення штрафу від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів.

Порушення згідно порядку збуту водних біоресурсів тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з можливою конфіскацією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: