21:00, 15 листопада 2020

Рятувальники забезпечують пожежну безпеку під час повторних виборів на Волині

15 листопада працівники Горохівського, Іваничівського, Луцького, Рожищенського гарнізонів Управління ДСНС України у Волинській області забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення повторних виборів голови Луцької ОТГ, довиборів депутатів окремих селищних рад відповідно.

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

Усі об’єкти, де розміщені виборчі дільниці, перевірені на предмет додержання вимог у сфері пожежної та техногенної безпеки об’єктів, на кожній дільниці розміщено інструкцію з правил пожежної безпеки та порядку дій на випадок кризових ситуацій.

З усіма працівниками виборчих комісій провели протипожежні інструктажі та відпрацювали практичні дії щодо порядку застосування первинних засобів пожежогасіння.

Волинський гарнізон служби порятунку працює у режимі підвищеної готовності для забезпечення оперативного реагування на 118 дільницях, де розміщені виборчі дільниці. Тут організовані пожежні пости, на яких забезпечено чергування фахівців цивільного захисту підрозділів служби «101» для оперативного реагування на можливі випадки пожеж чи інших надзвичайних подій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: