17:56, 22 Жовтня 2020

Рятувальники провели інструктажі на виборчих дільницях у Луцьку та у Любомльському районі

22 жовтня працівники Луцького міськрайвідділу та Любомльського районного відділу УДСНС у Волинській області провели додаткові інструктажі з пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях.

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

Фахівці цивільного захисту побували на дільницях у м.Луцьку, Головненській територіальній виборчій комісії та виборчих дільницях Головненської громади Любомльського району відповідно.

Рятувальники розповіли членам виборчих комісій перелік вимог пожежної безпеки для виборчих дільниць, наголосили на необхідності розміщення належної кількості вогнегасників та утримання евакуаційних виходів вільними,  закликали суворо дотримуватись протипожежного режиму та не допускати використання відкритого вогню, електричних приладів на дільницях, акцентували увагу на безпечному влаштуванні освітлення в кабінках для голосування.

Для членів виборчих дільниць рятувальники провели також інструктаж з порядку дій на випадок пожеж чи надзвичайних подій, алгоритму застосування вогнегасників та виклику служб екстреного реагування, вручили спеціальні пам’ятки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: