18:25, 27 листопада 2020

Рятувальники інформують волинян про правила використання пічного опалення

26 листопада рятувальники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Горохів Управління ДСНС у Волинській області провели відпрацювання житлового сектору на території Скобелківської сільської ради. Спілкуючись із мешканцями, рятувальники нагадали господарям правила пожежної безпеки у побуті, правила поводження з електрострумом, відкритим вогнем, наголосили на обережності під час використання пічного опалення.

Про це інформують на сайті рятувальників.

Крім того, фахівці ДСНС звернули увагу на порушення, які рекомендується усунути, аби застерегти себе від виникнення пожеж. Особливу увагу під час проведення відпрацювання рятувальники зосередили на малозахищених верствах населення, які є найбільш уразливим до численних небезпек: багатодітні сім’ї, самотні літні люди, а також неблагополучні родини.

Окремо рятувальники зосередили увагу місцевих мешканців на забороні випалювання сухої рослинності, сміття та гілок на присадибних ділянках, поблизу доріг та поблизу лісових насаджень.

Кожному, з ким вдалось поспілкуватись, надзвичайники вручили інформаційні листівки, нагадали телефони екстрених служб та побажали берегти себе від нещасних випадків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: