20:47, 29 Січня 2019

Рятувальники підбили підсумки річної діяльності

Рятувальники у Волинській області підбили підсумки діяльності за 2018 рік та обговорили завдання на 2019 рік.

Про це  повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області.

Нарада відбулась 29 січня. У ній взяли участь перший заступник обласної державної адміністрації Олександр Киричук, начальник Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, а також керівники підпорядкованих підрозділів.

Про результати оперативно-службової діяльності доповів Володимир Грушовінчук. Він окреслив ситуацію щодо реагування на виникнення пожеж та інших надзвичайних подій в області.  Зокрема повідомив, що за 12 місяців  2018 року на Волині було 1288 пожеж. Від наслідків пожеж загинули  та травмовані 38 людей, врятовані 18 осіб.

«Для запобігання надзвичайним подіям співробітники ДСНС здійснювали комплекс профілактичних заходів, зокрема організували та провели відпрацювання житлового сектору. Під час відпрацювань особлива увага приділялась соціально незахищеним верствам населення, а це багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, одиноким пристарілим громадянам та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, тож саме такі превентивні заходи дали змогу вирішити комплекс завдань щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та зниження рівня їх негативного впливу», — зазначив він.

Йшлося про актуальні питання гасіння пожеж у сільській місцевості, а отже забезпечення місцевих пожежних команд, як завжди, на часі. В області функціонують 103 підрозділи МПО, п’ять з яких створені у минулому році. До гасіння пожеж  працівники МПО залучалися 485 разів, з яких 18  пожеж ліквідували без залучення державних пожежно-рятувальних підрозділів.

У підсумку засідання визначили основні пріоритети у подальшій діяльності. Зокрема, щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій різного характеру та загибелі на них людей, а також підвищенню рівня готовності пожежно-рятувальних підрозділів краю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: