13:50, 11 Грудня 2018

Рятувальники нагадали волинянам правила поведінки на льоду

11 грудня у Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості провели зустріч за участю працівників Турійського районного сектору У ДСНС України у Волинській області.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Рятувальники ознайомили присутніх з правилами поведінки на льоду, дії коли людина потрапила у крижану воду та надання першої допомоги потерпілому. Вони нагадали громадянам, що найбільш небезпечна крига – перша та остання, яка є надзвичайно тонка і не витримує маси навіть маленької дитини.

Говорили, як визначити товщину льодового покриву за допомогою довгої загостреної палиці чи іншого подібного предмета, але обов’язково легкого, який можливо вільно тримати в руці. Крім цього, фахівці ДСНС звернули увагу на те, що під час руху по льоду потрібно слідкувати за його поверхнею, обходити небезпечні місця та ділянки з кущами і травою. Особливу обережність необхідно проявляти у місцях зі швидкою течією, джерелами та струмками. Якщо лід недостатньо міцний, потрібно негайно зупинитися і повертатися назад тим же шляхом, роблячи перші кроки без відриву від його поверхні. Та найкраще взагалі не ступати на лід.

Для того, щоб громадяни не забували поради та дотримувалися правил безпечної поведінки, рятувальники наприкінці бесід вручили тематичні листівки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: