12:13, 09 Грудня 2018

«Ртутний термометр може зробити температуру вашою найменшою проблемою», – Супрун

Поміряти температуру можна багатьма різними способами й приладами.

Про це в “Фейсбук” розповіла виконувач обов’язків глави МОЗ Уляна Супрун.

“Від перевіреного ртутного термометра до інфрачервоних сканерів. Як обрати той, що підходить вам або дитині?”, – пише вона.

Супрун рекомендує прочитати публікацію “MED Goblin” і просить бути дуже обережними із ртутними термометрами.

“Попри те, що багато людей звикли користуватись ртутними термометрами, вони залишаються найбільш небезпечними. Точність вимірювання досить висока, натомість варто й враховувати час – вимірювання з таким приладом потребує його значно більше, аніж, до прикладу, електронним. Ще дуже слушне зауваження – ртутний термометр з легкістю може зробити температуру вашою найменшою проблемою всього за кілька секунд”, – зазначила Супрун.

На її переконання, більш сучасні прилади для вимірювання температури мають достатньо переваг, хоча точність деяких з них поки достатньо не вивчена.

“Наприклад, інфрачервоні сканери, що вимірюють температуру на поверхні шкіри. Водночас вони досить дорогі”, – визнає в. о. міністра.

Вона також наголошує, що під пахвами – не найбільш надійне місце вимірювання температури. Здебільшого це залежить від віку, приладу, що ви використовуєте, та навичок у вимірюванні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: