16:07, 24 Червня 2023

Розвідка Британії повідомляє, що підрозділи вагнера йдуть на москву

Британська розвідка назвала події у рф протягом останньої доби найсерйознішим викликом для росії як держави за останній час.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії про російсько-українську війну за 24 червня, пише “Європейська правда”.

Розвідка констатує, що в ніч на 24 червня суперечки між керівником пвк “вагнера” євгенієм пригожиним та російським міноборони загострилися до прямого силового протистояння.

“У ростові-на-дону “вагнер” майже точно взяв під контроль ключові міста, включно зі штаб-квартирою, звідки керують військовими діями проти України. Інші підрозділи “вагнера” рухаються на північ через Воронезьку область, майже напевно маючи на меті дійти до москви. Оскільки дуже мало свідчень зіткнень мжі “вагнером” і російськими силовиками, частина вочевидь залишилися пасивними і мовчки стали на бік “вагнерівців”, – констатує розвідка.

На думку аналітиків, вирішальним стане те, чи залишаться лояльними кремлю російські силовики, особливо росгвардія.

“Це найсерйозніший виклик для росії як держави за останній час”, – підсумовує розвідка.

Як відомо, з вечора 23 червня у росії розгортається фактично силове протистояння між керівником пвк “вагнер” і офіційною російською верхівкою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: