22:43, 31 Березня 2022

Розпочали висунення кандидатів на стипендію «Майбутнє Володимира»

Відповідно до рішення міської ради від 01.10.2021 року № 10/8 «Про затвердження Положення про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира» з 1 квітня по 1 червня відбувається висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради.

Про це повідомляє управління з гуманітарних питань міськвиконкому, йдеться на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

Стипендії призначаються жителям Володимир-Волинської територіальної громади віком від 18 до 35 років (включно): студентам вищих навчальних закладів, працівникам установ, організацій та підприємств міста, викладачам, спортсменам, громадським діячам які внесли особистий внесок у розвиток виробництва, науки, освіти, культури, спорту громади, ведуть активну громадську роботу.

Кандидатами на нагородження стипендією можуть бути громадяни України, які зареєстровані, проживають, навчаються або працюють на території Володимир-Волинської міської територіальної громади протягом останніх двох років (та можуть надати відповідні підтверджуючі документи), які виявили особливі успіхи у: навчанні та науковій діяльності, краєзнавчій роботі, творчо-мистецькій роботі, спортивно-масовій роботі, трудовій та громадській роботі.

Висунення кандидатів для призначення стипендій відбувається: керівниками установ, організацій та підприємств громади, радами навчальних закладів, органами студентського самоврядування, трудовими колективами, інститутами громадянського суспільства, місцевими осередками політичних партій, депутатами міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: