20:37, 18 Травня 2018

Розірвуть договір щодо парковки РЦ «Промінь»

Сьогодні, 18 травня, відбулося продовження засідання виконавчого комітету. Так, члени виконкому підтримали проект рішення “Про розірвання договору про співпрацю у сфері розвитку інженерно-транспортної інфраструктури між комунальним закладом “Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради” та товариством з обмеженою відповідальністю “ПРОМІНЬПАРКСЕРВІС”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Заступник міського голови Костянтин Петрочук зазначив, що проект рішення підготовлений за зверненням керівника Луцької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву плавання. Він зауважив, що під час реконструкції приміщення кінотеатру “Промінь” узгодили між ними та басейном питання оренди земельної ділянки, де розмістили парковку і мали бути дитячий, спортивний майданчики. На жаль, до кінця всі умови не виконали.

За його словами, для працівників басейну після завершення будівництва видали п’ять карток для можливості паркування автомобілів на території стоянки РЦ “Промінь”. Однак, у вечірній час та вихідні дні там припаркувати транспортні засоби неможливо, бо всі місця зайняті. Костянтин Петрочук наголосив, що керівництво розважального центру не йшло на діалог з представниками басейну. В силу цих обставин і підготували проект рішення. Заступник міського голови зауважив, що після розірвання договору, на земельній ділянці басейну зможуть облаштувати парковку для працівників і його відвідувачів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: