17:26, 15 Квітня 2024

Рожищенську громаду відвідав керівник Проекту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрахам

В рамках моніторингового візиту Рожищенську громаду відвідали керівники – Проекту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрахам, компоненту «Посилення спроможності органів місцевого самоврядування» Проекту USAID «ГОВЕРЛА» Галина Семенець та Волинського регіонального офісу Проекту Ірина Бойко.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Співпраця громади з Проектом USAID «ГОВЕРЛА» розпочалася у 2021 році. За цей час у громаді реалізовувалися і на даний час продовжують реалізовуватися проекти у різних сферах та галузях.

Громада отримала від партнерів не лише якісну менторську підтримку, а й залучила у різні комунальні установи техніки та обладнання на понад 10 мільйонів гривень грантових коштів.

Представлення результатів співпраці Рожищенської громади з Проектом USAID «ГОВЕРЛА» розпочали з відвідання Рожищенської спортивної школи. У сучасному та новому методичному кабінеті, який був обладнаний завдяки можливості міжмуніципального співробітництва, відбулося представлення гостям Рожищенським міським головою Вячеславом Поліщуком та головною спеціалісткою з питань проектної та інвестиційної діяльності Рожищенської міської ради Марією Печко успішних результатів співпраці громади з Проектом USAID «ГОВЕРЛА» та обговорення впровадження подальших спільних проектів.

Можливість міжмуніципального співробітництва, реалізація спільних проектів позитивно вплинула на розвиток у громаді сфери інклюзії. Тож відвідали учасники моніторингового візиту і заняття у КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Рожищенської міської ради, який функціонує у Дубищі.

Вдалим результатом співпраці між громадами та реалізації спільних напрацювань у сфері позашкілля за експертної підтримки Проекту USAID «ГОВЕРЛА» стало відкриття студії звукозапису «Апельсин» у Рожищенському будинку дитячої творчості. Також за фінансової підтримки Проекту Рожищенська музична школа отримала 12 дороговартісних музичних інструментів. Тож учасники зустрічі мали можливість насолодитися концертними номерами від викладачів та вихованців музичної школи з залученням нових інструментів та навіть записати пісню у новій студії звукозапису.

На завершення зустрічі Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук подякував керівнику Проекту USAID «ГОВЕРЛА» Габріелю Абрахаму за дієву та вагому підтримку громади у цей нелегкий час, за можливість реалізації спільних ініціатив задля впровадження якісних послуг місцевим жителям та висловив надію на успішну співпрацю в майбутньому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: