22:16, 04 листопада 2022

Рожищенська громада отримала пальне від проекту USAID «ГОВЕРЛА»

У вересні в рамках проекту «ГОВЕРЛА» Рожищенська громада отримала п’ять сучасних бензинових генераторів. Ці альтернативні джерела живлення допоможуть оперативно і вчасно реагувати на надзвичайні ситуації, забезпечити безперебійну роботу комунальних та інших служб у разі збоїв в енергетичній системі, об’єкти якої постійно прагне пошкодити ворог. А днями у громаду надійшов черговий транш допомоги – талони на 1000 літрів пального, яке забезпечить при потребі якісну роботу генераторів.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської громади.

«Тепер ми впевнені, що у разі надзвичайної ситуації зможемо оперативно і вчасно забезпечити живлення об’єктів критичної інфраструктури, аби надавати необхідні послуги населенню. Щиро вдячні партнерам за співпрацю, допомогу та підтримку у цей нелегкий для країни час. Разом зможемо більше!», – наголосив Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук.

Нагадаємо, що з початком розгортання повномасштабної війни в Україні команда проекту USAID «ГОВЕРЛА» ставить у пріоритет своєї допомоги та співпраці з громадами – спроможність органів місцевого самоврядування ефективно працювати і в надзвичайних умовах, бо цього вимагає нинішня ситуація в країні.

Довідково: USAID «ГОВЕРЛА» – це масштабний проект, спрямований на підтримку завершення реформи децентралізації. Мова йде, зокрема, про підсилення спроможності територіальних громад, а також про те, щоб люди «на місцях» могли отримати необхідні якісні послуги.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: