15:59, 26 Травня 2022

Рожеву панаму лідера «Kalush Orchestra» та головний приз «Євробачення» виставили на продаж

Український музичний гурт «Kalush Orchestra» виставив на продаж знамениту рожеву панаму лідера гурту Олега Псюка та головний приз Євробачення.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури та інформаційної політики у «Телеграм».

«Щоб взяти участь у розіграші панами, достатньо зробити внесок від 200 грн (або від 5 євро) на банківський рахунок Благодійного фонду Сергія Притули у «Monobank». Після завершення розіграшу «Monobank» випадковим чином обере переможця. Кришталевий кубок-мікрофон переможця «Євробачення-2022» отримає учасник, чий загальний внесок на банківський рахунок (або на криптогаманець Фонду) буде найбільшим за час проведення аукціону», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що також на базі NFT-музею MetaHistory відбудеться розіграш 100 % унікального цифрового файлу NFT із зображенням мікрофона і Kalush Orchestra.

Переможець отримає ексклюзивну зустріч-вечерю з учасниками гурту Kalush Orchestra та можливість взяти участь в аукціоні кришталевого кубка-мікрофона.

У МКІП поінформували, що аукціон та розіграш стартували 25 травня об 11:00 ранку і триватимуть до 19:00 28 травня.

«Укрпошта» працюватиме над випуском марки, присвяченій переможцю музичного конкурсу «Євробачення-2022»  – українському гурту Kalush Orchestra.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: