12:33, 14 Серпня 2019

Роздрібний акциз додав громадам Волині 65,8 мільйона гривень надходжень

Завдяки споживачам алкогольних напоїв і тютюнових виробів, котрі легально купують таку продукцію в роздрібній мережі, до місцевих бюджетів Волині протягом січня-липня 2019 року надійшло 65,8 мільйона гривень акцизного податку.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

«Саме системний моніторинг ситуації га ринку реалізації спиртного і тютюну та своєчасні заходи контрольно-перевірочного характеру дозволяють громадам залучати кошти до місцевих бюджетів від легальної реалізації підакцизної груп товарів. Разом з тим, звертаємося до споживачів такої продукції уважно ставитися до питання отримання у продавця алкоголю та тютюну фіскального чека. Цей документ згідно вимог закону повинен відображати не лише суму сплаченого покупцем роздрібного акцизу, а й гарантує належну якість товару», — наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що лише представники бізнесу, котрі мають ліцензії на право реалізації підакцизної продукції, дотримуються вимог щодо маркування такої продукції та касової дисципліни, здійснюють свою діяльність у правовому полі.

“Отож, в Головному управлінні у Волинській області просять волинян бути уважними і відповідальними в питанні придбання лікеро-горілчаних та тютюнових виробів. Саме така небайдужість убезпечить від придбання вкрай шкідливого для здоров’я сурогату та сприятиме наповненню бюджетів громад”, — констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: