17:30, 27 Березня 2022

росію повністю відрізали від залізничного сполучення з країнами ЄС

Фінляндія з понеділка, 28 березня, скасовує залізничне пасажирське сполучення з російською федерацією. Відтепер країна-агресор не має залізничного сполучення з жодною з країн Євросоюзу.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє «Укрзалізниця».

Сьогодні, 27 березня, відбудуться останні рейси поїздів Allegro між санкт-петербургом і Гельсінкі, які забезпечував фінський оператор поїздів VR.

«Ми продовжували експлуатувати Allegro відповідно до інструкцій влади, щоб забезпечити доступ до Фінляндії для фінів. Протягом цих тижнів люди, які хотіли виїхати з росії, встигли покинути країну», – заявив старший віцепрезидент з обслуговування пасажирів VR Топі Сімола.

Також Фінляндія призупиняє вантажні залізничні перевезення з рф.

Укрзалізниця закликає продовжити залізничну блокаду росії та прискорити прийняття рішення щодо зупинки транзитного маршруту між Китаєм і Польщею, що проходить через росію та білорусь.

Також «Укрзалізниця» закликала в офіційному листі членів Організації співробітництва залізниць припинити перевезення з росією та виключити її представників від участі у міжнародних організаціях та позбавити права приймати будь-які рішення.

Як нагадали в «Укрзалізниці», раніше з рф припинили співпрацю світові виробники рухомого складу Siemens та Alstom.

Stadler призупинив діяльність у росії та білорусі.

Також всі залізниці, які є членами CER, беруть активну участь у гуманітарних зусиллях Євросоюзу для підтримки українців, які вимушені виїхати територію України, і доправляють в Україну гуманітарну допомогу.

Усі члени та партнери CER зобов’язуються дотримуватися всіх санкцій, застосованих проти рф і білорусі.

Російські залізниці, білоруську залізницю та їх дочірні компанії виключені з Міжнародного союзу залізниць (UIC).

«Укрзалізниця» наполягає, щоб залізниці ворожих країн були виключені з усіх міжнародних організацій та припинені перевезення вантажів та пасажирів. Цю ініціативу української компанії вже підтримав Альянс нових учасників пасажирських перевезень у Брюсселі ALLRAIL.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: