17:25, 08 листопада 2022

росіяни посилюють угруповання поблизу Каховської ГЕС

У Херсоні посилення ворога не зафіксували, проте по області, в районі населених пунктів Козацьке та Веселе, ситуація інша. По дамбі Каховської ГЕС помітили пересування військової техніки забезпечення.

Про це у «Фейсбук» повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

«Херсонщина. Ситуація неоднозначна», – написав Хлань.

За його словами, посилення російських військ у самому Херсоні не зафіксували, навпаки триває переміщення на лівий берег.

Але укріплюється ворог тим часом у Козацькому та Веселому.

У коментарі Freedom Хлань відзначив, що за повідомленнями з Каховки помічене пересування військової техніки забезпечення по дамбі Каховської ГЕС – ворог пересувався саме на праву сторону Дніпра. Мешканці Козацького повідомляють про те, що там зосередження окупантів, також помітили переміщення поромами танків на правий берег. Тобто, на правому березі все ж окупанти проводять якесь посилення, але це посилення – в районі Козацького і Веселого, безпосередньо на підступах до Каховської ГЕС, практично перед Бериславом, зазначив депутат облради.

Такого посилення у районі Антонівського моста не було помічено, там переправа працює все більше в режимі вивезення з Херсона на лівобережжя, зазначив Хлань.

На Херсонщині російські загарбники посилили фільтраційні заходи на лівобережжі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: