08:43, 10 листопада 2021

Росія перекидає більше танків ближче до кордонів з Україною

Російська Федерація продовжує нарощувати сили, зокрема перекидати танкові підрозділи до районів поблизу з українським кордоном.

Про це повідомило у вівторок американське агентство “Bloomberg”, яке отримало аналіз британської розвідувальної компанії “Janes”, — передає “Укрінформ”.

«Щонайменше батальйон бойових танків Т-80У був перекинутий до залізничної станції у Воронезькій області», — зазначає агентство з посиланням на дані приватної розвідувальної організації.

Зазначається, що ці відомості підтверджуються відео, розміщеними у відкритому доступі в соціальних мережах. За попередніми оцінками, танковий батальйон прямує до полігону Погоново, де навесні цього року вже відбувалося нарощування російських сил, що викликало критичну реакцію Заходу.

Півтора тижні тому американське видання “The Washington Post” поінформувало про перекидання російських сил до кордону з Україною. При цьому були відзначені «незвичайні переміщення» техніки та військових у західному регіоні РФ, що нагадувало ситуацію, яка виникла у квітні цього року та викликала резонанс у міжнародній спільноті.

Пізніше Головне управління розвідки Міністерства оборони України зазначило, що не зафіксувало додаткового перекидання російських підрозділів, озброєння та військової техніки до державного кордону з Україною, а інформацію про передислокацію вважає елементом інформаційно-психологічних дій.

Після цього американське видання “POLITICO” оприлюднило знімки, зроблені комерційним супутником, на підтвердження попередньої публікації “WP”. Видання із посиланням на приватне аналітичне агентство “Janes” вказало, що Росія зосереджує неподалік України підрозділи й частини 1-ї гвардійської танкової армії РФ, а також 4-ї танкової дивізії, оснащені бойовими танками Т-80У та самохідною артилерією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: