11:37, 08 листопада 2022

росія будує лінію укріплення навколо Маріуполя та біля Херсона

росія зміцнює свої оборонні лінії у тимчасово захоплених районах України, щоб запобігти швидкому просуванню українських військ у разі прориву.

Про це йдеться у зведенні британської розвідки, опублікованому у вівторок Міністерством оборони Великої Британії у «Твіттері».

росія почала будівництво оборонних споруд навколо захопленого південноукраїнського міста Маріуполь. Для цього два заводи виготовляють бетонні пірамідальні протитанкові споруди, відомі як dragon’s teeth (“Зуби дракона”).

Як вважають у розвідці Британії, ймовірно, вони встановлені між Маріуполем і селом Нікольське; і від північного Маріуполя до с. Старий Крим. Маріуполь є частиною російського «наземного мосту» з росії до Криму, ключової логістичної лінії зв’язку.

Такі укріплення також відправили для підготовки оборонних укріплень в окупованому Херсоні.

Таким чином росія зміцнює свої лінії в районах окупації. 19 жовтня глава ПВК «Вагнера» євген пригожин заявив про будівництво укріпленої «лінії Вагнера» в тимчасово захопленій росією Луганській області.

«Ця діяльність свідчить про те, що росія докладає значних зусиль для підготовки глибокої оборони за поточною лінією фронту, щоб, ймовірно, запобігти будь-якому швидкому просуванню України в разі прориву», – йдеться у зведенні.

Раніше радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко заявляв, що російські загарбники почали будувати навколо тимчасово захопленого Маріуполя лінію оборони – з протитанкових бетонних “пірамідок”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: