Учора, 3 червня, військова частина 1141 Національної гвардії України відзначає 32-гу річницю з дня створення. З нагоди свята військовослужбовців привітав та вручив обласні нагороди т.в.о. начальника Волинської обласної військової адміністрації Роман Романюк.
09:42, 04 Червня 2026
Роман Романюк вручив нагороди волинським нацгвардійцям
Про це повідомляють на сайті Волинської ОВА.
Так, за самовідданість і професіоналізм,сумліне виконання службових обов’язків та вірність військовій присязі Почесними грамотами Волинської обласної державної адміністрації нагородили Миколу Бондарука, Олександра Крючка, Віталія Степасюка та Владислава Столярчука.
Подяки т.в.о. голови облдержадміністрації отримали Дмитро Бортник, Микола Губей, Микола Колесник та Ігор Савич.
«Щиро дякую кожному з вас за стійкість, витримку і вірність обов’язку», – звернувся до військових очільник області.
Упродовж багатьох років волинські нацгвардійці залишаються важливою складовою системи безпеки держави, а з початком повномасштабної війни продовжують виконувати бойові завдання на різних напрямках, демонструючи професіоналізм, витримку та вірність військовій присязі.
















Залишити відповідь