13:34, 29 Травня 2023

Роботи учнів Володимирської дитячої художньої школи представили у Лондоні на виставці «100 картин дітей незламної України»

Учні та викладачі Володимирської дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького вдруге стали учасниками Міжнародної мистецької програми «KIDS and ART for UKRAINE». Восьмеро учнів художньої школи та семеро викладачів протягом весни плідно попрацювали над створенням нової колекції для благодійної виставки «100 картин дітей незламної України», яка нині експонується у Лондоні.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Загалом у виставці представили роботи учнів із 25 дитячих художніх шкіл, мистецьких закладів і художніх студій України. Ці полотна також можна придбати з аукціону.

Кошти від програми «KIDS and ART for UKRAINE» спрямують на підтримку мистецької освіти дітей і молоді України у час війни та їх психологічній реабілітації засобами мистецтва.

Благодійний проект «100 картин дітей незламної України», який реалізується Міжнародною освітньо-культурною асоціацією у співпраці з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development. Головна мета проекту – надати підтримку мистецьким школам в Україні. Відбувається за підтримки Європейського банку реконструкцій та розвитку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: