16:19, 31 Липня 2020

Роботу двох луцьких фонтанів у будні підтримує бізнес

Роботу фонтанів на вулиці Лесі Українки та поблизу ТРЦ «Промінь» підтримали ще двоє представників соціально відповідального бізнесу, долучившись до челенджу #presentfountain.

Про це повідомляють на сторінці «Evoda Lutsk» у «Фейсбук».

«Лучани позитивно сприймають ініціативу КП «Луцькводоканал» про забезпечення роботи фонтанів у будні за сприятливої погоди (при температурі вище 24 градусів). Учора діти і дорослі насолоджувалися і розважалися поруч із фонтанами по вул. Лесі Українки і біля «Променя». Роботу цих двох фонтанів підтримали ще двоє представників соціально відповідального бізнесу, долучившись до челенджу #presentfountain. У вихідні дні обслуговування всіх фонтанів у місті надалі здійснюється за кошти міського бюджету.

Запрошуємо охочих провести час із користю для самопочуття і для настрою поруч із фонтанами навіть по буднях, адже така можливість доступна в нашому місті вперше за багато років. Сумарно кількість додаткових годин роботи фонтанів по буднях фактично відповідає кількості годин роботи у вихідні.

Також підприємство продовжує активну роботу з будівництва нового фонтану в центрі міста на Театральному майдані. Вже в цьому році Луцьк отримає сучасний фонтан із комфортною для відпочинку територією, який стане привабливою локацією для лучан, гостей міста, а особливо для наймолодших шанувальників – дітей», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: