18:45, 30 Березня 2020

Роботу апаратів штучної вентиляції легенів у Ковелі забезпечуватиме киснева станція

У Ковельському МТМО запевнили, що місцева лікарня готова приймати хворих з підозрою на COVID-19. У закладі працює киснева станція потужністю 75 літрів на годину.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Протягом останніх років відремонтували та довели до сучасних стандартів більшість відділень ЦРЛ.

Також чималі кошти спрямовувались на придбання сучасного медичного обладнання. І нині матеріальна база Ковельського МТМО є однією з кращих серед лікарень районного рівня в регіоні, а можливо й в Україні.

Сьогодні перед ковельськими медиками – нові виклики. Вони за підтримки місцевої влади посилено працюють над створенням відповідних умов для прийому хворих з підозрою на COVID-19.

Варто зазначити, що в МТМО є 12 апаратів штучної вентиляції легень. Крім того, з резервного фонду місцевого бюджету виділено понад мільйон гривень  на  ще один апарат ШВЛ та медикаменти, дезінфікуючі препарати, засоби індивідуального захисту, тести та інші необхідні матеріали для надання медичної допомоги хворим, які відповідають випадку 2019-nCoV.

Важливо, що Ковельська лікарня має сучасну кисневу станцію, яку придбали за кошти міського бюджету ще у грудні 2017 року. Її вартість разом із системою розподілу кисню сягає майже 3 мільйонів гривень.

Потужність станції – 75 літрів на годину. Кисень автоматизовано надходить в операційні, у палати стаціонарних відділень до пацієнтів, у перев’язувальні й маніпуляційні кабінети, забезпечує роботу апаратів штучної вентиляції легень. А комп’ютеризована система дає можливість відстежувати роботу кисневої станції онлайн.

Крім того, у 2019 році також за кошти міського бюджету було придбано дві наркозно-дихальних станції в операційний блок лікарні на суму понад 1,7 мільйона гривень.

Зараз Ковельське МТМО проводить закупівлю нових апаратів ШВЛ та пересувного рентгенівського діагностичного апарата для швидкого виявлення пневмоній.

У Ковельському МТМО запевняють, що місцева лікарня готова приймати хворих з підозрою на COVID-19.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: