20:47, 11 Березня 2021

РНБО створила Центр протидії дезінформації

Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про створення Центру протидії дезінформації, який розпочне роботу з наступного тижня.

Про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу, — повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

“Питання створення Центру протидії дезінформації, про який Президент говорив на відкритті форуму, що відбувався цього тижня. Рішенням Ради Нацбезпеки й оборони такий Центр сьогодні був створений”, — сказав він.

За словами Данілова, Центр почне працювати з наступного тижня й знаходитиметься в Ситуаційному центрі апарату РНБО в будівлі Офісу Президента.

Данілов пояснив, що до роботи Центру долучатимуться працівники розвідспільноти, відповідних міністерств та відомств.

На запитання кореспондента Укрінформу щодо керівництва Центром, секретар Радбезу поінформував, що очільник його буде призначений указом Президента.

“Це буде окремий Центр, побудований за принципом Національного координаційного центру з кібербезпеки, як комітет по розвідці, який працює в апараті РНБО. Там буде окремий керівник, він призначатиметься указом Президента”, — зазначив він.

Данілов додав що Центр не буде закритою інституцією, громадськість інформуватимуть про його діяльність.

Як повідомляв “Укрінформ”, Рада національної безпеки і оборони сьогодні ухвалила рішення про продовження санкційних обмежень для двох російських банків, доручила Службі безпеки вивчити обставини голосування народних депутатів шостого скликання за Харківські угоди та у разі підтвердження ознак державної зради – порушити проти них кримінальні справи за ст. 111 ККУ, також обговорювалася необхідність посилення боротьби з незаконним переміщенням на підконтрольну уряду України територію підакцизних товарів з окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: