10:01, 07 Березня 2019

РНБО доручила провести аудит і ревізію діяльності Укроборонпрому

Рада національної безпеки та оборони на засіданні 6 березня вирішила призначити аудит і ревізію діяльності концерну Укроборонпром із залученням іноземних експертів.

Про це повідомляє “Громадське”.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що на засіданні ухвалили «комплекс заходів з реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення прозорості виконання державного оборонного замовлення».

Також РНБО доручила ГПУ, Держбюро розслідувань, НАБУ та СБУ перевірити «факти порушень у сфері оборонних закупівель, викладені в ЗМІ».

«Кабінету Міністрів України доручено підвищити рівень прозорості та посилити контроль з боку держави за діяльністю Державного концерну «Укроборонпром», і залучити фахівців з країн-членів НАТО до роботи Наглядової ради ДК «Укроборонпром», — повідомила прес-служба РНБО.

Також уряду доручили розглянути питання щодо створення центрального органу виконавчої влади «для забезпечення реалізації державної військово-промислової політики та управління об’єктами державної власності».

Нагадаємо, програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: