10:12, 24 Грудня 2018

Різдвяні побажання від Папської Швейцарської Гвардії

Охоронці Святішого Отця, а також співробітники всесвітньовідомого військового формування, приготували відеопривітання з нагоди Різдва. 

Вітання оприлюднили на сайті «Vatican News». 

Всі, хто побував з паломництвом у Ватикані, або ж оглядав богослуження та зустрічі Святішого Отця по телебаченню, чи просто цікавиться Католицькою Церквою та життям Апостольської Столиці, знає про існування незвичного військового формування – корпусу Папської Швейцарської Гвардії, що належить до найдавніших і найменших військових формувань, що на початку цього року відзначило 512 річницю від заснування.

Особливі привітання

Вперше корпус охоронців Святішого Отця вирішив скласти всім Різдвяні побажання через відео-кліп.

«Це вітальне послання, покликане показати людське тепло та щирість, з якими ми виконуємо своє щоденне служіння у Ватикані», – прокоментував сержант Урс Брайтенмозер цю ініціативу, яка відслонює завісу над деякими ключовими місцями щоденного життя корпусу, як от кухня, кравецька майстерня, кімната відпочинку, хобі та вільний час.

«У простий спосіб хочемо побажати всім щасливого та мирного Різдва», – додає гвардієць.

Проект на цілий рік

У повідомленні прес-служби Папської Швейцарської Гвардії зазначається, що цей відеоролик є першим із циклу кліпів, приготованих у співпраці з Дикастерією в справах комунікації. Проект покликаний висвітлювати різні аспекти цього служіння, а також півтисячорічні традиції та історію корпусу, набір новобранців, дбання про безпеку Святішого Отця та проводу Церкви.

«Метою цієї ініціативи є передати реальну картину цікавих обов’язків, які входять до нашого щоденного служіння, дозволити заглянути за лаштунки та, насамперед, зацікавити й привабити швейцарських юнаків до цієї престижної, збагачуючої та захоплюючої служби», – читаємо в комюніке.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: