15:58, 28 Жовтня 2021

Рієлтор 24/7: чи працює він на вихідних

Чи повинен рієлтор працювати без вихідних і цілодобово та коли більше потенційних клієнтів — розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч.

“Як рієлтор, я з готовністю відгукуюся на «понаднормові», але це повинен бути корисний процес, а не просто робочий альтруїзм”, – зазначає експерт.

Він пояснює, що, наприклад, на вихідних можливі:

– Показ квартири іногородньому клієнту, який планує свою поїздку і погоджує зустріч заздалегідь у будній день.

– Прийом-передача квартири після угоди купівлі-продажу. Приємне завершення процесу часто переносять на вихідні – ніхто нікуди не спішить, усі сторони на позитиві.

– Показ «гарячої» квартири – кожен день продажу надважливий, а у вихідні більше потенційних покупців дістануться до об’єкта.

Прояв рієлторського альтруїзму:

– Показ «за 15 хвилин». Проводиш час з дитиною в неділю, а тут дзвінок: «Я приїхав і хочу дивитися. Вже». Пасажир, який стрибає в поїзд з надією на краще, не прорахувавши заздалегідь маршрут поїздки – так собі клієнт для угоди в 100 тисяч доларів.

– Угода на вихідних. Нотаріальна контора функціонує за особливим графіком, банки не працюють, сервісні служби мають вихідний або скорочений день – можливі зайві нерви для всіх сторін на порожньому місці.

– Вирішення форс-мажорних обставин. Усі інстанції, котрі можуть посприяти у вирішенні несподіваних завдань, на вихідних, як правило, зачинені – реальні кроки можливі тільки з понеділка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: