17:15, 08 Березня 2018

Ринок електромобілів в Україні збільшується за рахунок секонд-хенду

За два місяці поточного року в Україні зареєстрували 482 електромобілі.

Таким чином, попит на автомобілі, що працюють виключно на електротязі, виріс в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 60 %, повідомляє “ZIK” з посиланням на асоціацію «Укравтопром».

Таке зростання відбулося за рахунок імпорту машин, що були в експлуатації, первинні реєстрації яких в Україні збільшилися на 82 відсотки. У той же час попит на нові електромобілі знизився на 19 відсотків.

Вже традиційно лідером первинного ринку електрокарів стала модель “Nissan Leaf”. З січня по лютий українську прописку отримали 346 автомобілів цієї моделі, що на 32 % більше ніж роком раніше. При цьому основну масу (96 %) в цій кількості склали машини, що були в експлуатації.

З розривом на 316 автомобілів від лідера на другому місці “BMW i3”. Цю модель вибрали 30 автомобілістів, що в 6 разів більше в порівнянні з результатом перших двох місяців минулого року. У структурі продажів цієї моделі частка нових авто становила 40 відсотків.

Замикає трійку найпопулярніших електрокарів на українському ринку “Tesla Model S”, вибір на цьому авто зупинили 20 осіб, 14 з яких віддали перевагу машинам не першої свіжості.

Варто зазначити, що за звітний період на ринку були моделі електрокарів, які поповнили український автопарк виключно новими автомобілями – “Hyundai Ioniq” (7 шт.), “Tesla Model Х” (4 шт.) і “Chevrolet Volt” (2 шт.).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: