16:07, 30 Квітня 2023

Рідним полеглого військового із Маневицької громади вручили орден

Рідним загиблого воїна-земляка Володимира Савчука з Бережниці вручили Державну нагороду Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, солдата Володимира Савчука відзначили державною відзнакою (посмертно).

28 квітня секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик та тимчасово виконувач обов’язків начальника 1-го відділення Камінь-Каширського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки майор Юрій Мізюк вручили державну відзнаку рідним загиблого воїна.

Володимир Федорович довгий час очолював колектив Бережницької гімназії. У 2014 році пішов добровольцем на фронт. Після проходження служби повернувся до рідної школи. На початку повномасштабного вторгнення ворога знову став на захист Вітчизни. 28 квітня 2022 року гідно виконуючи військовий обов’язок загинув.

Вічна слава та світла пам’ять українському захиснику, який поклав своє життя на вівтар свободи та незалежності України! Подвиг Героя – всенародний, пам’ять про нього – вічна»!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: