15:44, 14 листопада 2023

«Rheinmetall» передасть Україні 25 танків Leopard 1

Найбільший німецький збройний концерн «Rheinmetall» готує для України 25 танків Leopard 1.

Про це компанія повідомляє на своєму сайті, – передає “Укрінформ”.

«Rheinmetall» отримав замовлення від уряду України на постачання систем Leopard 1. Фінансування надає федеральний уряд Німеччини.

«Rheinmetall» передасть Збройним силам України 25 основних бойових танків Leopard 1A5, п’ять евакуаційних машин (BPz 2) і два танки для підготовки водіїв», – йдеться у пресрелізі.

Зазначається, що вартість замовлення становить двозначне число в мільйонах євро. Пакет включає також навчання, логістику, запасні частини, ремонт та інші допоміжні послуги.

Поставка техніки запланована на 2024 рік.

Роботи з ремонту Leopard 1, які необхідні, щоби зробити їх придатними для використання, проводитимуться на підприємствах в Унтерлюсі та Касселі.

Таким чином, «Rheinmetall» продовжує надавати послуги з підтримки України у сфері бойових машин.

Компанії, зокрема, доручили поставити в Україну 80 бронетранспортерів Marder. Більшість з них вже використовуються і зарекомендували себе на полі бою. Ще 20 Marder можуть поставити, щойно  отримають замовлення.

Також наприкінці 2023-го та на початку 2024 року в Україну відправляться п’ять десантних машин Caracal.

«Rheinmetall», окрім того, поставить 14 Leopard 2A4 для Збройних сил України у 2024 році від імені урядів Нідерландів і Данії.

До того ж, як повідомляється, концерн надає багато інших допоміжних послуг, наприклад у сферах боєприпасів, дронів або медичного обладнання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: